+ double-click to zoom
SAMSUNG BESPOKE 5.3 Cubic Foot Washer and Dryer Combo Ivory
WD53DBA900HYA1
Features:
- SAMSUNG BESPOKE 5.3 Cubic Foot Washer and Dryer Combo with AI Home
- Flex Auto Dispense System
- Steam Wash
- Voice Control
- AI Opti Wash and Dry
- Auto Cleaning System
- Wi-Fi Connectivity
- Color: Ivory
Additional Info:
| Item Long Description | SAMSUNG BESPOKE 5.3 Cubic Foot Washer and Dryer Combo with AI Home, Flex Auto Dispense System, Steam Wash, Voice Control, AI Opti Wash and Dry, Auto Cleaning System, Wi-Fi Connectivity, Color: Ivory |
| Item Color | Ivory |
| Item Length | 34.5" |
| Item Width | 27.0" |
| Item Height | 43.8" |
| Item Weight | 317 |
| Item Size | Large |
| Volume | 5.3 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |