+ double-click to zoom
SAMSUNG 24 Inch 2.5 Cubic Foot Smart Dial Front Load Washer White
WW25B6900AW
Features:
- SAMSUNG 24 Inch 2.5 Cubic Foot Smart Dial Front Load Washer with Super Speed Wash and Steam
- Color: White
Additional Info:
| Item Long Description | SAMSUNG 24 Inch 2.5 Cubic Foot Smart Dial Front Load Washer with Super Speed Wash and Steam, Color: White |
| Item Color | White |
| Item Length | 26.0" |
| Item Width | 24.0" |
| Item Height | 34.0" |
| Item Weight | 205 |
| Item Size | Large |
| Volume | 2.5 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |