+ double-click to zoom
NEOLIVING Rectangle Ottoman Charcoal Corduroy
900-OTT-CHAR-130
Features:
- NEOLIVING Rectangle Ottoman
- Color: Charcoal Corduroy
- Stationary
Additional Info:
| Item Long Description | NEOLIVING Rectangle Ottoman, Color: Charcoal Corduroy |
| Item Color | Charcoal Corduroy |
| Item Length | 27.0" |
| Item Width | 42.0" |
| Item Height | 27.0" |
| Item Weight | 37 |
| Item Size | Large |
| Material | Corduroy |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |