+ double-click to zoom
Moen 1 HP Garbage Disposal Black
EX100C
Features:
- Moen 1 HP Garbage Disposal with Universal Mount Pre-Installed Power Cord
- Simple Snap Tool
- Drain Elbow
- Mounting Assembly
- Sink Flange
- Drain Stopper
- 360 Clean Rinse Splash Guard
- Color: Black
Additional Info:
| Item Long Description | Moen 1 HP Garbage Disposal with Universal Mount Pre-Installed Power Cord, Simple Snap Tool, Drain Elbow, Mounting Assembly, Sink Flange, Drain Stopper, 360 Clean Rinse Splash Guard, Color: Black |
| Item Color | Black |
| Item Length | 6.0" |
| Item Width | 7.5" |
| Item Height | 13.0" |
| Item Weight | 12 |
| Item Size | Small |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |