+ double-click to zoom
Midea Ice Maker Kit White
IM1900MD
Features:
- Midea Ice Maker Kit for 14.0
- 18.0
- 21.0 Cubic Foot Top Mount and French Door Refrigerator
- Color: White
Additional Info:
| Item Long Description | Midea Ice Maker Kit for 14.0, 18.0, 21.0 Cubic Foot Top Mount and French Door Refrigerator, Color: White |
| Item Color | White |
| Item Length | 7.0" |
| Item Width | 8.0" |
| Item Height | 13.0" |
| Item Weight | 3 |
| Item Size | Small |
| Dallas Inventory | 28 |
| Tampa Inventory | 27 |
| Memphis Inventory | 42 |
| Graniteville Inventory | 47 |