+ double-click to zoom
MIDEA 7.2 Cubic Foot Top Mount Refrigerator Stainless Steel
MRT07D2ASL
Features:
- MIDEA 7.2 Cubic Foot Top Mount Refrigerator with Glass Shelves
- Vegetable & Fruit Crisper
- Interior LED Light
- Wire Freezer Shelf
- 2L Bottle Rack
- Color: Stainless Steel
Additional Info:
| Item Long Description | MIDEA 7.2 Cubic Foot Top Mount Refrigerator with Glass Shelves, Vegetable & Fruit Crisper, Interior LED Light, Wire Freezer Shelf, 2L Bottle Rack, Color: Stainless Steel |
| Item Color | Stainless Steel |
| Item Length | 21.5" |
| Item Width | 21.5" |
| Item Height | 56.2" |
| Item Weight | 86 |
| Item Size | Large |
| Volume | 7.2 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |