+ double-click to zoom
MIDEA 7.0 Cubic Foot Front Load Electric Dryer Metallic Grey
MLTE45N4BMG
Features:
- MIDEA 7.0 Cubic Foot Front Load Electric Dryer with Sensor Dry
- Steel Drum
- Wi-Fi Connectivity
- Color: Metallic Grey
Additional Info:
| Item Long Description | MIDEA 7.0 Cubic Foot Front Load Electric Dryer with Sensor Dry, Steel Drum, Wi-Fi Connectivity, Color: Metallic Grey |
| Item Color | Metallic Grey |
| Item Length | 30.7" |
| Item Width | 27.0" |
| Item Height | 43.8" |
| Item Weight | 110 |
| Item Size | Large |
| Volume | 7 |
| Dallas Inventory | 74 |
| Tampa Inventory | 13 |
| Memphis Inventory | 2 |
| Graniteville Inventory | 47 |