+ double-click to zoom
MIDEA 12.0 Cubic Foot Bottom Mount Refrigerator Stainless Steel
MRB12B1AST
Features:
- MIDEA 12.0 Cubic Foot Bottom Mount Refrigerator with Auto Defrost
- Moveable Storage Drawer
- Adjustable Door Bins
- Crisper Bin
- Interior LED Lighting
- Electronic Control Panel
- Color: Stainless Steel
Additional Info:
| Item Long Description | MIDEA 12.0 Cubic Foot Bottom Mount Refrigerator with Auto Defrost, Moveable Storage Drawer, Adjustable Door Bins, Crisper Bin, Interior LED Lighting, Electronic Control Panel, Color: Stainless Steel |
| Item Color | Stainless Steel |
| Item Length | 27.0" |
| Item Width | 24.0" |
| Item Height | 68.0" |
| Item Weight | 132 |
| Item Size | Large |
| Volume | 12 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |