+ double-click to zoom
MIDEA 10.0 Cubic Foot Top Mount Refrigerator White
MRT10D3BWW
Features:
- MIDEA 10.0 Cubic Foot Top Mount Refrigerator with Interior LED Lighting
- Electronic Control Panels
- Auto Defrost
- Color: White
Additional Info:
| Item Long Description | MIDEA 10.0 Cubic Foot Top Mount Refrigerator with Interior LED Lighting, Electronic Control Panels, Auto Defrost, Color: White |
| Item Color | White |
| Item Length | 27.3" |
| Item Width | 21.5" |
| Item Height | 60.0" |
| Item Weight | 108 |
| Item Size | Large |
| Volume | 10 |
| Dallas Inventory | 0 |
| Tampa Inventory | 0 |
| Memphis Inventory | 0 |
| Graniteville Inventory | 0 |